© 2023 Eminent. Copyright © 2022 Eminent Groep B.V. | Op onze dienstverlening zijn onze Algemene Voorwaarden en ons privacyreglement van toepassing.
Michel volgt via Eminent bij Opleidingscentrum Gelderpoort een opleiding tot Monteur data/infra. Edwin, Business Unit Manager, is vanuit Eminent het aanspreekpunt voor Michel. Met regelmaat hebben ze contact en spreken ze elkaar op locatie over de voortgang van en de ervaringen met van het leerwerktraject.
STAPPEN ZETTEN
Edwin: “Ik vind het belangrijk om in contact te zijn met de leerlingen die we bij Eminent begeleiden. Michel ken ik inmiddels al een tijdje. Het is mooi om te zien hoe hij zaken oppakt en stappen zet binnen zijn opleidingstraject.”
PRAKTIJKLES BIJWONEN
Michel doet dagelijks werkervaring op in het werkveld, waar hij begeleid wordt door een collega bij Van Gelder. Ook schuift hij aan in de schoolbanken voor theorielessen. Daarnaast beschikt Opleidingscentrum Gelderpoort over een ruimte waar praktijklessen gegeven worden. Edwin woonde één van deze praktijklessen bij:
Laat onze adviseurs en onze data het werk doen door hieronder je CV te matchen of je LinkedIn-profiel te delen. Liever direct persoonlijk contact? Neem dan contact op met een van onze adviseurs.
© 2023 Eminent. Copyright © 2022 Eminent Groep B.V. | Op onze dienstverlening zijn onze Algemene Voorwaarden en ons privacyreglement van toepassing.
Dankzij ons uitgebreide netwerk binnen de techniek, vinden we altijd de ideale baan voor jou.
*95% van onze kandidaten heeft binnen een maand een nieuwe baan.